uživo prijenosi

Sub 16.02.2019.
Vrijeme Domaćin Gost Live PbP
04:00 ANAHEIM BOSTON
04:00 PUEBLA PACHUCA
04:06 TIJUANA VERACRUZ
04:50 SYDNEY KINGS CAIRNS
05:00 Okayama Seagu. NEC RED ROCKETS
05:35 KAWASAKI F. URAWA RD
06:00 LIONS FC Moreton Bay J.
06:00 KEPCO WOORI
07:00 LG SAKERS GOYANG
07:00 PELITA Bsc Bandung U.
07:00 CANBERRA W ADELAIDE W
07:00 TOKYO HACHIOJI TRAINS HIROSHIMA DRAGONFLIES
07:00 TOYOTA BOSHOKU SUNSHINE RABBITS CHANSON V-MAGIC
07:30 WOFOO TAI PO KITCHEE
08:00 LOGAN LIGHTNING THE GAP FC
08:00 LIONS FC MORETON BAY UNITED JETS FC
08:00 ADMIRAL V. SALAVAT UFA
08:00 AMUR KHABAR. KUNLUN
08:00 JTEKT STINGS SUNTORY SUNBIRDS
08:00 IBK W GS CALTEX W
09:00 S-BIRDS W CHUNCHEON WOORI BANK HANSAE
09:00 SEOUL THUND. KCC EGIS
09:00 GARUDA HANGTUAH SUMSEL IM
09:00 COCOLIFE ASSET MANAGERS Foton Motors.
09:30 FC LEVADIAKOS PANAITOLIKOS
09:50 ADELAIDE SYDNEY W.
09:50 BRISBANE BUL. NZ BREAKERS
10:00 MACCABI PETACH TIKVA MACCABI NETANYA
10:00 MITCHELTON South West Qu.
10:00 Akhi Akko FC ZEIREY TAMRA
10:00 EASTERN SUBURBS BRISBANE GOLD COAST UNITED
10:00 LIONS FC MORETON BAY
10:00 T&T HANOI BINH DUO.
10:00 YENISEI K.W URALOCHKA W
10:30 LEE MAN WARRIORS FC GUANGZHOU
11:00 FC CARL ZEIS. HAMBURGER SV
11:00 MSV DUISBURG LEVERKUSEN J
11:00 TSG HOFFENHE. FC AUGSBURG
11:00 JIHLAVA VLASIM
11:00 SKALICA BRNO
11:00 VITYIAZI J ALMAZ J
11:00 KAPITAN STUPINO LOKO J
11:00 CHAIKA J MHC DYNAMO MOSCOW
11:00 ATLANTY J KRAS.ARMIYA J
11:00 DINAMO SP.J SKA-VARYAGI
11:00 SKA SP.J RIGA J
11:00 KRILA SOV.J RED STAR KUNLUN JUNIOR
11:00 UFIMOCHKA W DINAMO-KAZAN-UOR
11:00 STA LUCIA LADY REALTORS Generika Life.
11:30 HATAYSPOR DEMIRSPOR
11:30 UMRANIYESPOR BALIKESIRSPOR
11:30 AKHISAR MKE ANKARAGÜCÜ
12:00 VARZIM BENFICA B
12:00 PERTH GLORY BRISBANE ROAR
12:00 Keshla SUMQAYIT
12:00 LASK ST.POLTEN
12:00 KASETSART UNIVERSITY FC ARMY UNITED FC
12:00 NEWCASTLE CSKA
12:00 BIMASAKTI ASPAC
12:00 BARYS ASTANA AVANGARD OMSK
12:00 KAHRAMANKAZAN BELEDIYESI ANKARA PTT
12:00 ZIRAAT BANK. AFYONK HISAR BLD
12:00 ISTANBUL B. JEOPARK KULA BLD.
13:00 CELTA LEVANTE
13:00 OFK Bačka PARTIZAN
13:00 DUISBURG UNION BERLIN
13:00 FC INGOLSTADT 04 BOCHUM
13:00 ST. PAULI Erzgebirge Aue
13:00 HEIDENHEIM HAMBURGER SV
13:00 AFC HERMANNSTADT CS UNIVERZIT.
13:00 JUVENTUS M20 TORINO M20
13:00 YENISEI KRAS. GAZPROM UGRA
13:30 BRIGHTON DERBY
13:30 SOUTHEND PORTSMOUTH FC
14:00 CHERNO MORE CSKA SOFIA
14:00 PROLETER NOVI SAD Radnik Surdulica
14:00 Mačva Šabac Mladost Lučani
14:00 ROTHERHAM Sheffield Wednesday
14:00 NOTTS COUNTY MANSFIELD
14:00 ZEMPLIN SKF SERED
14:00 FC NITRA PODBREZOVA
14:00 RUZOMBEROK ZLATE MORAVCE
14:00 TRENCIN SENICA
14:00 ZILINA TRNAVA
14:00 FORTUNA K. EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
14:00 SONNENHOF KREFELDER FC UERDINGEN 05
14:00 MUNSTER OSNABRUCK
14:00 HALLESCHER LOTTE
14:00 KARLSRUHER SC FC KAISERSLAUTERN
14:00 SV MEPPEN COTTBUS
14:00 WATTENSCHEID BONNER
14:00 RW ESSEN TV HERKENRATH
14:00 DEBRECEN FERENCVAROS
14:00 BURSASPOR RIZESPOR
14:00 ALTAY IZMIR BOLUSPOR
14:00 VALLETTA SENGLEA ATHLETIC
14:00 OMONIA ARADI. ARIS LIMASSOL
14:00 ERGOTELIS KISSAMIKOS
14:00 AIK JONKOPINGS S.
14:00 ORGRYTE NORRBY
14:00 HACKEN BRAGE
14:00 FC ROSENGAYR. BROMMAPOJKAR.
14:00 IRAKLIS SALONIKI GS AMAROUSIOU
14:00 PROTON SAR.W DIN.MOSCOW W
14:30 SUDTIROL GUBBIO
14:30 STURM DOMZALE
14:45 LEKHWIYA AL SAILIYA
14:45 KEDZIER.KOZLE RZESZOW
15:00 Radnički Niš Čukarički
15:00 Rijeka Hajduk
15:00 BOHEMIANS 05 SIGMA O.
15:00 PRIBRAM ZLIN
15:00 SLOVACKO KARVINA
15:00 HAPOEL RANANA HAPOEL T. A.
15:00 BENEVENTO CITTADELLA
15:00 CARPI PERUGIA
15:00 CALCIO PADOVA FOGGIA CALCIO
15:00 AL WEHDAT AL HUSSEIN IRBID
15:00 JAMSHEDPUR FC PUNE CITY
15:00 MATTERSBURG AUSTRIA KL.
15:00 SC ISMAILY NOGOOM EL MOSTAKBAL
15:00 NEFTEHIMIK METALLURG MG.
15:00 SEVERSTAL TRAKTOR
15:00 TORPEDO NN. SIBIR
15:30 SCHALKE FREIBURG
15:30 HOFFENHEIM HANNOVER
15:30 STUTTGART LEIPZIG
15:30 WOLFSBURG MAINZ
15:30 JAGIELONIA WISLA PLOCK
16:00 ASTON VILLA WEST BROMWICH ALBION
16:00 BOLTON NORWICH
16:00 IPSWICH STOKE CITY
16:00 PRESTON Nottingham Forest
16:00 SHEFFIELD UNITED READING
16:00 BRADFORD PLYMOUTH ARGYLE
16:00 CHARLTON BLACKPOOL
16:00 GILLINGHAM SCUNTHORPE
16:00 SHREWSBURY BURTON
16:00 FOREST GREEN ROVERS YEOVIL
16:00 LINCOLN CITY STEVENAGE
16:00 OLDHAM ATHLETIC CREWE
16:00 LEYTON ORIENT MAIDENHEAD UNITED
16:00 SALFORD CITY FC DOVER ATHLET.
16:00 SOLIHULL BARNET FC
16:00 SUTTON UNITED BARROW
16:00 APOEL NICOSIA AEK LARNACA
16:00 DEP. LA CORUNA GIMNASTIC
16:00 WIMBLEDON MILLWALL
16:00 NORDSJAELLAND HOBRO IK
16:00 ABERDEEN ST MIRREN
16:00 HIBERNIAN HAMILTON
16:00 CRVENA ZVEZDA VOJVODINA
16:00 DAC STREDA SLOVAN B.
16:00 PIEDADE PENAFIEL
16:00 HAMPTON&R. GLOUCEST.CITY
16:00 STOCKPORT TELFORD
16:00 AMINTAS Ethnikos Pira.
16:00 AO IONIKOS NIKAIAS As Evropi Pef.
16:00 HPK HIFK
16:00 ILVES PELICANS
16:00 ASSAT KARPAT
16:15 Rayo Vallecano Atlético Madrid
16:30 BOTEV PLOVDIV SLAVIA SOFIA
16:30 NASIONAL F. FEIRENSE
16:30 NIGERIA M20 South Africa
17:00 MARSEILLE SC AMIENS
17:00 LEUVEN KVC WESTERLO
17:00 OSTRAVA LIBEREC
17:00 MS ASHDOD BNEI SAKHNIN
17:00 PUSKAS UJPEST
17:00 DIOSGYOR HONVED
17:00 HALADAS MEZOKOVESD
17:00 KISVARDA PAKSI
17:00 FENERBAHCE KONYASPOR
17:00 ENOSIS P. PAPHOS
17:00 Acero Ud Rayo Ibens.
17:00 D.C.VIENNA OBERWART
17:00 LOKOMOTIV KALININGRAD REGION SAKHALIN
17:10 AL SADD DOHA AL KHOR
17:15 BNEI YEHUDA HAPOEL HAIFA
17:30 SCHAFFHAUSEN SC KRIENS
17:30 Gorica Inter Zaprešić
17:30 GKS KATOWICE CZARNI RADOM
18:00 CAGLIARI PARMA CALCIO
18:00 KORTRIJK CHARLEROI
18:00 ZAGLEBIE SOSNOWIEC ARKA GDYNIA
18:00 FAMALIKAO ACADEMICO V.
18:00 ALKI OROKLINIS APOLLON LIMASSOL
18:00 ZARAGOZA ALBACETE
18:00 ELCHE UD EXTREMADURA
18:00 PANATHINAIKOS ASTERAS TRIP.
18:00 ASCOLI SALERNITANA
18:00 EL ENTAG AL AHLY CAIRO
18:00 DJURGARDENS OREBRO
18:00 MORA IK LULEA IFK
18:30 AZ ALKMAAR VVV VENLO
18:30 SOCIEDAD LEGANES
18:30 HERTHA WERDER
18:30 BALLYMENA UTD LINFIELD
18:30 NEWPORT MAN.CITY
19:00 PHILADELPHIA DETROIT
19:00 PITTSBURGH CALGARY
19:00 LUZERN LUGANO
19:00 ST. GALLEN THUN
19:00 SERVETTE WIL
19:00 CLUJ ASTRA GIURGIU
19:00 GUIMARAES PORTIMONENSE SC
19:00 FURSTENFELD KAPFENBERG
19:00 NETZHOPPERS GIESEN GRIZZLYS
19:00 SAO JUDAS SESI
19:15 DEP. S. MARTIN CAJAMARCA
19:30 MACCABI T. A. HAPOEL I. K. S.
19:30 MTK VIDEOTON
19:45 HEERENVEEN PSV
19:45 HERACLES FORTUNA SITTARD
19:45 SCL TIGERS AMBRI
20:00 ANGERS NICE
20:00 MONACO NANTES
20:00 OOSTENDE EUPEN
20:00 OVIEDO ALCORCON
20:00 BLOOMING CLUB AURORA
20:00 FARJESTADS LINKOPINGS
20:30 ATALANTA MILAN
20:30 KORONA KIELCE LECHIA GDANSK
20:30 CADIZ TENERIFE
20:30 BRISTOL FL. LEICESTER
20:30 MONS CHARLEROI
20:30 MILAN EMMA VILLAS VOLLEY
20:30 CONEGLIANO W LARDINI FILOTTRANO
20:45 VITESSE WILLEM II
20:45 BARCELONA REAL VALLADOLID
21:00 COLORADO ST. LOUIS
21:00 EXCURSIONIST. CLUB SPORTIVO ITALIANO
21:00 CENTRAL CORDOBA DE ROSARIO San Martin De.
21:00 DEP. MERLO ARGENTINO DE QUILMES
21:00 ALMIRANTE B. FENIX
21:00 CA DEFENSORES UNIDOS ALL BOYS
21:00 OLMEDO CD AMERICA DE QUITO
21:10 SAN LORENZO NEWELL'S
21:30 PORTO SETUBAL
22:00 ATLETICO MG TUPI MG
22:00 CD MARATHON MOTAGUA
22:00 MUNICIPAL CD CHIANTLA
22:00 SANTIAGO MOR. MELIPILLA
22:00 SADA CRUZEIRO VOLEI RENATA/CAMPINAS
22:30 UNIVER. CHILE COBRESAL
22:45 SAN LORENZO DEPORTIVO SANTANI
23:00 NOVO HAMBURGO RS SAO JOSE RS
23:15 UNIV CATOLICA LDU QUITO
23:20 GIMNASIA LP DEFENSA JUST.
23:20 PATRONAT ALDOSIVI
23:30 ATLETICO DE RAFAELA ARSENAL DE SARANDI
23:30 AL. PETROLERA ONCE CALDAS
Ned 17.02.2019.
Vrijeme Domaćin Gost Live PbP
00:00 OAXACA ZACATEPEC
00:00 COSTA DEL ESTE FC PLAZA AMADOR
00:00 NOVORIZONTINO SP PONTE PRETA SP
00:00 CURITIBA VOLEI PINHEIROS W
01:00 ARIZONA TORONTO
01:00 WINNIPEG OTTAWA
01:00 TAMPA BAY MONTREAL
01:00 NY ISLANDERS EDMONTON
01:00 U. CONCEPCION EVERTON CD
01:30 SAN MARTIN INDEPENDIENTE
02:00 CAROLINA DALLAS
02:00 TIGRES NECAXA
02:00 LEON TOLUCA
02:30 CHICAGO COLUMBUS
04:00 VEGAS GOLDEN KNIGHTS NASHVILLE
04:00 SAN JOSE VANCOUVER
04:00 DORADOS ATLANTE
04:00 TORAY ARROWS OITA MIYOSHI WEISSE ADLER
04:00 JT THUNDERS JTEKT STINGS
04:30 LOS ANGELES BOSTON
04:50 MELB.UTD. PERTH V.
05:00 GOLD COAST KNIGHTS Swq Thunder
05:00 Denso Airybee. Toyota Autobo.
05:00 Okayama Seagu. AGEO MEDICS
06:00 KB STARS RUSH & CASH
06:00 Toray Arrows Pfu Blue Cats
07:00 SYDNEY CC MARINERS
07:00 SUNSHINE COA. BRISBANE S.
07:00 GOLD COAST KNIGHTS SOUTH WEST QUEENSLAND THUNDER
07:00 Brisbane Olym. Western Pride
07:00 SEOUL KNIGHTS SONICBOOM
07:00 ASPAC GARUDA
07:00 Fc Tokyo SUNTORY SUNBIRDS
07:30 HK SAPLING YUEN LONG
08:00 HYUNDAI W GYEONGBUK W
08:00 NEC RED ROCKETS KUROBE AQUA FAIRIES
08:30 EASTERN DISTRICT Tai Chung
09:00 OLYMPIC FC WESTERN PRID.
09:00 DONGBU PROMY GOYANG
10:00 FIORENTIN.M20 ATALANTA M20
10:30 EASTERN AA SOUTHERN DIS.
11:00 TEPLICE M21 JABLONEC M21
11:00 DORTMUND J SCHALKE J
11:00 ROT WEISS ES. FORTUNA DA1S.
11:00 BRNO M21 SLOVAČKO M21
11:00 FASTAV ZLIN M21 KARVINA M21
11:00 VITYIAZI J ALMAZ J
11:00 KAPITAN STUPINO LOKO J
11:00 SKA SP.J RIGA J
11:00 KRILA SOV.J RED STAR KUNLUN JUNIOR
11:30 ETAR 1924 VELIKO TARNOVO DUNAV RUSE
11:30 ERZURUMSPOR SIVASSPOR
12:00 REAL MADRID GIRONA CF
12:00 HORSENS VENDSYSSEL FF
12:00 MALLORCA LUGO
12:00 FUNLABRADA RAPIDO DE BOUZAS
12:00 CF MALAGA B CD DON BENITO
12:00 SABAYIL SABAH
12:00 TREVIGLIO FORTITUDO AGRIGENTO
12:00 BRITAMA PELITA
12:15 AJAX NAC BREDA
12:15 SP. COVILHA PACOS FERREIRA
12:30 SPAL 2013 FIORENTINA
13:00 SOCHAUX LENS
13:00 WURZBURGER HANSA
13:00 FRANKFURT W 1. FFC TURBI.
13:00 AIR FORCE UTD UDONTHANI FC
13:15 MOTHERWELL HEARTS
13:30 HOLSTEIN KIEL GREUTHER FÜRTH
13:30 BIELEFELD FC MAGDEBURG
13:30 SG Dynamo Dresden SSV JAHN REGENSBURG
13:30 BERLINER AK BFC DYNAMO
14:00 ODENSE VEJLE BK
14:00 FK SEPTEMVRI SOFIA BEROE
14:00 RAD ZEMUN
14:00 BLACKBURN MIDDLESBOR.
14:00 VOLUNTARI CALARASI
14:00 TRABZON ALANYASPOR
14:00 KAYSERISPOR GOZTEPE IZMIR
14:00 ALTINORDU B.B.GAZIANTEP
14:00 OSMANLISPOR KARDEMIR
14:00 PIETA HOTSPU. BALZAN
14:00 LARISA XANTHI
14:00 SPARTI PANACHAIKI
14:00 AEP IRAKLIS KERKYRA
14:00 AO PLATANIAS AE KARAISKAKIS
14:00 KAIROUANAISE SAHEL
14:00 BRISTOL CITY WOLVERHAMPTON
14:00 HANGTUAH SUMSEL IM BIMASAKTI
14:15 AFC LEOPARDS ULINZI STARS FC
14:30 EXCELSIOR EMMEN
14:30 GRONINGEN FEYENOORD
14:30 CLUB BRUGGE GENK
14:30 QARABAG GABALA
14:30 PISA AC GOZZANO
14:30 SIENA JUVENTUS U23
14:30 NOVARA CALCIO PISTOIESE
14:30 CATANIA PAGANESE
15:00 SC DUESSELDORF WEST SC VELBERT
15:00 BORDEAUX TOULOUSE
15:00 CAEN STRASBOURG
15:00 LILLE MONTPELLIER
15:00 EMPOLI SASSUOLO
15:00 UDINESE CHIEVO
15:00 GENOA LAZIO
15:00 AARAU CHIASSO
15:00 Osijek Istra 1961
15:00 JABLONEC SFC OPAVA
15:00 ANORTHOSIS OMONIA
15:00 COSENZA CALCIO US CREMONESE
15:00 US LECCE LIVORNO
15:00 NEUSTADT SALZBURG
15:00 DELHI DYNAMOS BENGALURU FC
15:00 NOROESTE SP EC SAO BERNARDO SP
15:00 WILLEBROEK OKAPI AALSTAR
15:00 SURREY UNITED SHEFFIELD SH.
15:00 EXC.BRUSSELS LEUVEN
15:00 BROSE BAMBERG ALBA
15:30 Eintracht Frankfurt M'gladbach
15:30 ZAGLEBIE MIEDZ LEGNICA
15:30 MARSEILLE J Toulouse Fc
16:00 RANDERS COPENHAGEN
16:00 BASEL SION
16:00 GRASSHOPPERS NEUCHATEL XAMAX FCS
16:00 YOUNG BOYS ZURICH
16:00 MOREIRENSE TONDELA
16:00 BELENENSES MARITIMO
16:00 BRAGA B AROUCA
16:00 MAFRA ESTORIL PRAIA
16:00 PORTO B OLIVEIRENSE
16:00 ACADEMICA FARENSE
16:00 AEL LIMASSOL NEA SALAMINA
16:00 NUMANCIA OSASUNA
16:00 HUACHIPATO O'HIGGINS
16:15 VALENCIA ESPANYOL
16:15 LEVADIAKOS PANETOLIKOS
16:30 MEDIAS ACS SEPSI
16:30 MONOPOLI JUVE STABIA
16:30 POTENZA CALCIO SIRACUSA
16:45 DE GRAAFSCHAP UTRECHT
17:00 REIMS RENNES
17:00 AFJET AFYONSPOR GIRESUNSPOR
17:00 KILMARNOCK CELTIC
17:00 PLZEN SLAVIA PRAHA
17:00 KASIMPASA GALATASARAY
17:00 ADANASPOR ISTANBULSPOR
17:00 BARAKALDO IZARRA
17:00 ARIS THESSALONIKI PANIONIOS
17:00 DONCASTER CRYSTAL PAL.
17:00 ZAMALEK ENPPI
17:00 SWANSEA BRENTFORD
17:15 RAPID HARTBERG
17:30 Dinamo Z. Slaven Belupo
17:30 POPAYAN VALLEDUPAR
18:00 RAYO MAJADAHO. CF MALAGA
18:00 MANCHESTER G. NEWCASTLE E.
18:00 SIENA SCAFATI
18:30 VILLAREAL SEVILLA
18:30 CHAVES BOAVISTA
20:30 LAS PALMAS SPORTING GIJON
20:45 BETIS ALAVES
21:00 Saint - Etienne PSG
21:00 SPORTING BRAGA
21:00 SPEZIA VERONA
21:10 TALLERES HURACAN AR.
21:10 ROSARIO TIGRE

uključi se i igraj uživo

Prijenosi uživo, više od 5000 događaja na www.germaniasport.hr

Volite li gledati nogomet, tenis ili košarku? Televizije nisu u mogućnosti da u svojem programu prenesu sve zanimljive sportske događaje. GERMANIA SPORT je svim registriranim igračima www.germaniasport.hr omogućila uslugu – prijenos uživo više od 5.000 sportskih događaja uz klađenje uživo.

Video prijenos uživo odabrane utakmice daje vam mogućnost da neposredno pratite i svoju igru kada se kladite uživo. Samo nekoliko klikova i možete napraviti listić iz široke ponude događaja klađenja uživo Germania Sport kladionice.

Kada se prijavite na našu internet stranicu, kliknite na opciju klađenje uživo. Svaki događaj koji nudimo u video prijenosu označen je sličicom televizora, a događaji s tekstualnim prijenosom ikonicom “PbP”.

U svakom trenutku trajanja sportskog događaja igrajte na detalje kao što su – hoće li doći do promjene rezultata, tko će dati sljedeći gol ili tko će pobijediti u ostatku susreta i druge igre. Nemojte si dozvoliti da na kraju utakmice kažete: „Znao sam da će se to dogoditi, lijepo se vidjelo u prijenosu!“

Pripremili smo više od 5.000 sportskih događaja sa prijenosom uživo (live stream) uz klađenje uživo preko Germania Sport internet stranice. Ako pratite nogomet, tenis ili košarku, možete pronaći svoj omiljeni sport kroz video-prijenos koji šaljemo direktno na računalo putem kojeg ste pristupili stranici www.germaniasport.hr. Dovoljno je da budete ulogirani na našu interenet stranicu i vaša igra može početi.

Svaki sportski događaj spreman za praćenje uživo dostupan je i u ponudi klađenja uživo. Budite pripremljeni, izaberite događaje koje želite pratiti i isplanirajte svoje vrijeme. Prijenos uživo ne može čekati!

GERMANIA SPORT – Kladionica koja daje više i na Internetu.

Ova web stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića možete kontrolirati i prilagođavati u vašem web pregledniku. Saznaj više

SLAŽEM SE